wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-09-17| GNSS, Geodezja, Mapy, Sprzęt, Software

Kurs szkoleniowy dla ekspertów i użytkowników systemu stacji referencyjnych ASG-EUPOSW związku z planowanym uruchomieniem serwisów precyzyjnego pozycjonowania w ramach projektu EUPOS oraz wielofunkcyjnego systemu precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego ASG-EUPOS w dniach 10-11 września w Konstancinie-Jeziornej odbył się kurs szkoleniowy dla ekspertów i użytkowników systemu stacji referencyjnych ASG-EUPOS.

Kurs miał na celu dostarczenie aktualnych informacji o pozycjonowaniu satelitarnym i zastosowaniu go w różnego rodzaju branżach ze szczególnym uwzględnieniem zastosowania ASG-EUPOS w wielu dziedzinach życia gospodarczego kraju.
Impreza zorganizowana została przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii oraz Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Warszawie. Kurs trwał 2 dni. Pierwszy dzień szkolenia objął wykłady i prezentacje, natomiast drugiego dnia zorganizowano terenowy pokaz treningowy. Wykłady zostały przygotowane przez naukowców Politechniki Warszawskiej i pracowników Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii. Ćwiczenia terenowe i analiza wyników pomiarów były nadzorowane i koordynowane przez grupę ekspertów EUPOS z kierownictwa biura projektu i centrum zarządzającego ASG-EUPOS. W kursie udział wzięły 64 osoby z 32 różnych urzędów i firm prywatnych. Zaproszenia do udziału w kursie skierowano do instytucji i firm – potencjalnych użytkowników stacji referencyjnych EUPOS i serwisów ASG-EUPOS.

Źródło: GUGiK, Biuro Projektu ASG-EUPOS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Do Ferdka Nie załamuj się sa różne poziomy zdolności nabywania wiedzy.Nie dzisiaj to jutro i się nauczysz. Nie rezygnuj
odpowiedz zgłoś
Nieczego się nie nauczyłem :/
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS