wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-05-01| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje

Przetarg na prace dla projektów GEOPORTAL.GOV.PL oraz ASG-EUPOSGłówny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg na adaptację pomieszczeń serwerowni oraz wydzielenie pomieszczeń Biura Press w Centralnym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Warszawie dla potrzeb Systemu GEOPORTAL.GOV.PL. Prace będą realizowane w ramach projektów: ERDF „GEOPORTAL.GOV.PL” oraz „Wielofunkcyjny system precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego ASG-EUPOS”.

Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu ograniczonego. Jego wartość określono na 1,743 mln zł (netto). Termin składania wniosków - 16 maja.
Więcej informacji o przetargu znaleźć można na stronie internetowej GUGiK.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
puku, puku se kkoo Podoba się, podoba kurde... jest świetnie!
odpowiedz zgłoś
Se puku, puku Panie Observer, Panu się kurde ustrój nie podoba
odpowiedz zgłoś
to wszystko jest do d... Ale co to za ekipa z szaf odkurzona bez pomyslu na organizacje. Zmontowana po kolesiach.Przejzyjcie kto gdzie pracowal , czym sie zajmowal. Układy Uklady uklday no i oczywiscie zamozachwyt i zadowolenie.
odpowiedz zgłoś
Se puku, puku Obecna ekipa probuje popsuc co si da, ale widac Geoportal sam si broni i wymusza realizacje tego co logiczne i oczywiste. Pozostaje tylko bezradne przycinanie pieniedzy i zadan, na ktore brakuje kompetencji. A mialo by tak wspaniale i kompetentnie - wyszlo jak zwykle. Do tego oddano ju| 40 mln zl
odpowiedz zgłoś
jak to jest? To robimy ten geoportal, czy go nie robimy?
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS