wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-04-17| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Instytucje, Imprezy

IGiK przeszkoli z Copernicusa

26 kwietnia o godzinie 10:00 w siedzibie Instytutu Geodezji i Kartografii odbędzie sięSesja Informacyjna i Treningowa dotycząca Programu Obserwacji Ziemi Copernicus.


IGiK przeszkoli z Copernicusa

Jej celem jest zapoznanie uczestników z produktami i serwisami oferowanymi przez Program Copernicus oraz z możliwościami ich zastosowania w wielu sektorach gospodarki i dziedzinach nauki. Ponadto przedstawione zostaną ogólnodostępne systemy i serwisy umożliwiające korzystanie z danych satelitarnych Copernicusa. W trakcie sesji treningowej uczestnicy poznają praktyczne przykłady zastosowania danych tego programu oraz poznają podstawową wiedzę umożliwiającą podjęcie pierwszych kroków w ich wykorzystaniu.

Sesja informacyjna i treningowa organizowana jest w ramach projektu BalticSatApps „Speeding up Copernicus Innovation for the BSR Environment and Security". Jest to międzynarodowe przedsięwzięcie wspierające rozwój i wykorzystanie technologii obrazowania satelitarnego w krajach bałtyckich. Projekt finansowany jest przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego.

Szczegóły i zapisy

Informacje o innych nadchodzących konferencjach z zakresu GIS, geodezji i kartografii

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt