wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-04-17| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Instytucje, Imprezy

IGiK przeszkoli z Copernicusa

26 kwietnia o godzinie 10:00 w siedzibie Instytutu Geodezji i Kartografii odbędzie sięSesja Informacyjna i Treningowa dotycząca Programu Obserwacji Ziemi Copernicus.


IGiK przeszkoli z Copernicusa

Jej celem jest zapoznanie uczestników z produktami i serwisami oferowanymi przez Program Copernicus oraz z możliwościami ich zastosowania w wielu sektorach gospodarki i dziedzinach nauki. Ponadto przedstawione zostaną ogólnodostępne systemy i serwisy umożliwiające korzystanie z danych satelitarnych Copernicusa. W trakcie sesji treningowej uczestnicy poznają praktyczne przykłady zastosowania danych tego programu oraz poznają podstawową wiedzę umożliwiającą podjęcie pierwszych kroków w ich wykorzystaniu.

Sesja informacyjna i treningowa organizowana jest w ramach projektu BalticSatApps „Speeding up Copernicus Innovation for the BSR Environment and Security". Jest to międzynarodowe przedsięwzięcie wspierające rozwój i wykorzystanie technologii obrazowania satelitarnego w krajach bałtyckich. Projekt finansowany jest przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego.

Szczegóły i zapisy

Informacje o innych nadchodzących konferencjach z zakresu GIS, geodezji i kartografii

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt