Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-24| GIS, Mapy, Przetargi

Województwa śląskie i małopolskie zamawiają "dziesiątki"

W tym tygodniu urzędy marszałkowskie w Krakowie i Katowicach ogłosiły przetargi na opracowanie cyfrowych map topograficznych 1:10 000 wraz z aktualizacją bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k).


Województwa śląskie i małopolskie zamawiają "dziesiątki"

Szacunkowa wartość małopolskiego zamówienia to ponad 1,3 mln zł brutto. Podzielono go na pięć części obejmujących:
• Część I – 36 arkuszy mapy topograficznej zlokalizowanych na obszarze powiatów: tarnowskiego, gorlickiego, dębickiego.
• Część II – 38 arkuszy mapy topograficznej zlokalizowanych na obszarze powiatów: bocheńskiego, brzeskiego, wielickiego, krakowskiego, proszowickiego, limanowskiego, nowosądeckiego.
• Cześć III – 38 arkuszy mapy topograficznej zlokalizowanych na obszarze powiatów: dąbrowskiego, tarnowskiego, buskiego, staszowskiego, kazimierskiego, dębickiego, mieleckiego.
• Część IV – 37 arkuszy mapy topograficznej zlokalizowanych na obszarze powiatów: wielickiego, bocheńskiego, krakowskiego, myślenickiego, limanowskiego.
• Część V – 38 arkuszy mapy topograficznej zlokalizowanych na obszarze powiatów: brzeskiego, tarnowskiego, nowosądeckiego, gorlickiego, proszowickiego, kazimierskiego.

Prace mają zostać wykonane w ciągu 15 miesięcy. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł można składać do 27 kwietnia.

Zakres zamówienia UMWŚ jest znacznie mniejszy – szacunkowa wartość przetargu wynosi bowiem 179 tys. zł. Prace obejmą 38 arkuszy dla powiatu częstochowskiego i mają zostać wykonane w ciągu 140 dni. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 2 tys. zł można składać do 4 maja.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS