Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-13| Teledetekcja, Firma, Przetargi

Trzech chętnych do ortofotmapy dla GUGiK

W przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na wykonanie zdjęć lotniczych i ortofotomapy dla 12 miast wpłynęły trzy oferty.


Trzech chętnych do ortofotmapy dla GUGiK

Zamówienie podzielono na dwie części. W ramach pierwszej należy pozyskać zdjęcia lotnicze i ortofotomapę RGB w rozdzielczości 10 cm dla miast: Koło, Łowicz, Płock, Włocławek, Sieradz, Zduńska Wola (łącznie 127 arkuszy w skali 1:5000). Przedmiotem drugiej części są zaś dane dla: Ostrowca Świętokrzyskiego, Starachowic, Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Radomska i Tomaszowa Mazowieckiego (110 arkuszy).

Do obu części stanęły trzy firmy/konsorcja (pogrubiono oferty najtańsze):
• MGGP Aero Tarnów, Gispro Szczecin, OPEGIEKA Elbląg, wartość ofert: cz. I – 283 tys. zł, cz. II – 258 tys. zł;
• OPGK Rzeszów, cz. I – 285 tys. zł, cz. II – 247 tys. zł;
• Geomar SA Szczecin, cz. I – 280 tys. zł, cz. II – 264 tys. zł.

Żadna z powyższych ofert nie mieści się w budżecie zamawiającego, który dla części I wynosi 221 tys. zł, a dla II – 191 tys. zł.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS