Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-10| Przetargi, Instytucje

Zmiany w rozstrzygnięciu przetargu GUGiK na bazy

Na skutek dwóch wyroków Krajowej Izby Odwoławczej Główny Urząd Geodezji i Kartografii unieważnił wybór ofert dla czterech części przetargu na dostosowanie powiatowych baz (II transza).


Zmiany w rozstrzygnięciu przetargu GUGiK na bazy <br />
 Kolor niebieski: powiaty objęte nowym zamówieniem, kolor zielony: powiaty objęte poprzednim zamówieniem, kolor żółty: powiaty objęte zamówieniem w ramach zamkniętego już projektu ZSIN faza I.
Kolor niebieski: powiaty objęte nowym zamówieniem, kolor zielony: powiaty objęte poprzednim zamówieniem, kolor żółty: powiaty objęte zamówieniem w ramach zamkniętego już projektu ZSIN faza I.

Decyzja KIO dotyczy części 13, 21, 22 i 25. Przypomnijmy, że GUGiK ogłosił dla nich wybór najkorzystniejszych ofert na początku lutego br. Sam przetarg został zaś ogłoszony jeszcze w sierpniu ubiegłego roku.

W sprawie części 13, 22 i 25 do KIO odwołały się firmy: OPGK Olsztyn oraz konsorcjum TMCE Kraków i Geomatic Wrocław. W orzeczeniu z 6 marca Izba nakazała zamawiającemu unieważnienie wyboru wykonawcy w częściach 13 i 25, w których najkorzystniejszą ofertę złożyła odpowiednio firma ZUGiK Pryzmat Częstochowa oraz konsorcjum ZUGiK Pryzmat Warszawa i GIS Land Warszawa. GUGiK zobowiązany został ponadto do unieważnienia czynności wyboru oferty również w innych częściach, w których samodzielnie lub w ramach konsorcjum występowały podmioty: ZUGiK Pryzmat Częstochowa lub ZUGiK Pryzmat Warszawa. Decyzja ta dotyczy też więc części 22.

W przypadku części 21 (w której najkorzystniejszą ofertę złożyła spółka OPGK Geomap Zielona Góra) do KIO odwołały się firmy: Geomar Szczecin, Level Sieldce oraz Eurosystem Chorzów. W wyroku z 6 marca Izba również w tym przypadku nakazała GUGiK-owi ponowną ocenę ofert.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS