Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-01-23| Geodezja, Ludzie, Instytucje, Kataster

Wieloletni pracownicy GUGiK pokierują dwoma departamentami

Dyrektor generalny Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii upoważnił Małgorzatę Brzezińską do kierowania Departamentem Informacji o Nieruchomościach, a Piotra Woźniaka do kierowania Departamentem Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej.


Wieloletni pracownicy GUGiK pokierują dwoma departamentami

Zmiany kadrowe związane są z odwołaniem w zeszłym tygodniu dotychczasowych dyrektorów tych jednostek, tj. Piotra Roze oraz Adama Zozuli. Stali oni na ich czele od przełomu września i października ubiegłego roku.

Nowi kierownicy obu departamentów formalnie nie są jednak ich dyrektorami, ale – jak czytamy na stronie GUGiK – zostali upoważnieni do realizacji zadań odwołanych dyrektorów. W przeciwieństwie do swoich poprzedników są wieloletnimi pracownikami Urzędu. Małgorzata Brzezińska jest naczelnikiem Wydziału Orzecznictwa Departamentu Informacji o Nieruchomościach, a w GUGiK pracuje od 2000 roku. Piotr Woźniak jest z kolei naczelnikiem Wydziału Fotogrametrii i Kartografii Tematycznej w Departamencie Geodezji, Kartografii oraz GIS. Z urzędem związany jest od 2010 roku.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS