Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-01-19| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Kolejna wymiana kadr w GUGiK [aktualizacja]

W zeszłym tygodniu z pełnienia obowiązków głównego geodety kraju została zwolniona Aleksandra Jabłonowska, a w tym tygodniu zmiany nastąpiły także na stanowiskach dyrektorów trzech departamentów GUGiK.


Kolejna wymiana kadr w GUGiK [aktualizacja]

16 stycznia, w poniedziałek, na stanowisko dyrektora Departamentu Informatyzacji i Rozwoju Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego został powołany Marcin Kobus, który zastąpił Jana Jakubczyka (pracował on na tym stanowisku od 23 września 2016 r.). Już dzień później ze strony internetowej GUGiK zniknęła jednak wiadomość o jego powołaniu, został on także usunięty z zamieszczonego w BIP-ie składu kierownictwa urzędu. Od wczorajszego popołudnia jako dyrektor tego departamentu znów widnieje Jan Jakubczyk. Jaki jest sens tych roszad? O komentarz poprosiliśmy we wtorek GUGiK, do dziś nie otrzymaliśmy jednak odpowiedzi.

Ponadto jak wynika z BIP-u, od tego tygodnia dyrektorami departamentów w GUGiK nie są:
• Piotr Roze – od końca września dyrektor Departamentu Informacji o Nieruchomościach,
• Adam Zozula, który od 4 października kierował Departamentem Geodezji, Kartografii i Systemów informacji Geograficznej.

Na razie nie są znani ich następcy.

Aktualizacja z 20 stycznia: Jak wyjaśnia GUGiK, powołany 16 stycznia br. na stanowisko dyrektora Departamentu Informatyzacji i Rozwoju PZGiK Marcin Kobus jeszcze tego samego dnia złożył z przyczyn osobistych rezygnację. Ponadto z informacji Urzędu wynika, że w tym tygodniu stanowisko stracił również zastępca dyrektora Departamentu Informatyzacji i Rozwoju PZGiK Andrzej Kasprowicz.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS