Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-01-17| Ludzie

Grażyna Kierznowska p.o. GGK

Po odwołanej w ostatni piątek (13 stycznia) Aleksandrze Jabłonowskiej obowiązki głównego geodety kraju będzie pełnić Grażyna Kierznowska.


Grażyna Kierznowska p.o. GGK <br />
Aleksandra Jabłonowska i Grażyna Kierznowska (z prawej)
Aleksandra Jabłonowska i Grażyna Kierznowska (z prawej)

Jak informuje GUGiK, premier Beata Szydło podjęła decyzję w tej sprawie 13 stycznia. Pełnienie obowiązków GGK przez Grażynę Kierznowską formalnie rozpoczęło się zaś 14 stycznia.

Dodajmy, że wciąż nie jest znane rozstrzygniecie naboru na głównego geodetę kraju, który ogłoszono jeszcze na początku listopada 2016 r. Wiadomo, że jedną z dwóch kandydatek do fotela GGK, przedstawioną do akceptacji ministrowi infrastruktury i budownictwa, jest właśnie Grażyna Kierznowska.

Dotychczas Grażyna Kierznowska była geodetą powiatowym w Kraśniku. Od października 2016 r. pełniła obowiązki zastępcy GGK. Została także dyrektorem Departamentu Nadzoru, Kontroli i Organizacji Służby Geodezyjnej i Kartograficznej w GUGiK. Jest absolwentką Wydziału Geodezji Akademii Rolniczo-Techniczej w Olsztynie (obecnie UWM) oraz studiów podyplomowych z zakresu szacowania nieruchomości na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Posiada uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresach 1 i 2.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS