wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-12-15| GIS, Software

Usprawnienia w geoportalach Geobidu

Firma Geobid wprowadziła kilka zmian w geoportalach swojego autorstwa, które mają ułatwić pracę zarówno administratorom, jak i użytkownikom tych serwisów.


Usprawnienia w geoportalach Geobidu

Nowości to:
• Opcja przywracania hasła. Po określeniu przez administratora serwisu adresu e-mail do przywracania hasła użytkownik, który go zapomniał, może wpisać swój login i po naciśnięciu „Zapomniałem hasła” na zdeponowany e-mail zostanie wysłane hasło tymczasowe.
• Opcja określenia czasu ważności konta (przedziału dat) umożliwia przydzielanie uprawnień w ściśle określonym przedziale czasu. Jest to znaczne ułatwienie dla administratora, gdyż nie trzeba kontrolować terminów określonych we wnioskach o dostęp do danych.
• Dodanie możliwości określenia przez administratora komunikatów, które będą się wyświetlać podczas dostępu do geoportalu. Przewidziano komunikaty pojawiające się podczas wejścia w trybie publicznym, niepublicznym oraz do obsługi wykonawców prac geodezyjnych.

Powyższe zmiany są już aktywne i dostępne we wszystkich geoportalach funkcjonujących w technologii Geobidu.

Źródło: Geobid, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do geodeta wybacz stary, ale wyglada na to, że masz więcej czasu niż pieniedzy;)
odpowiedz zgłoś
Czas to pieniądz. Nie mam go aż tyle.
odpowiedz zgłoś
? nie ma łatwo szukaj, kto szuka ten znajdzie:-)
odpowiedz zgłoś
Gdzie można znaleźć te listy?
odpowiedz zgłoś
odnosząc się do @# To naśmiewasz się z listów, ale jedynie Izdebski ma odwagę i determinację aby walczyć z marnowaniem publicznych pieniędzy. A gdzie Ty jesteś? Nie masz o tym bladego pojęcia tak jak ja. Tyl tylko, że ja ciesze się, że ktoś walczy, a Ty się naśmiewasz z faceta. Tak czy inaczej to i tak Izdebski jest górą i cieszę się z tego. A swoją drogą jestem bardzo ciekawy jak Pani PO GGK odpowie chociażby na pytanie dlaczego chce wydać 4 bańki na ulepszenie programu, który kosztował 2 bańki i przez 3 lata nikt z niego nie korzystał oraz jak uzasadni pozostałe wydatki. No chyba, że Min. Adamczyk mianuje Panią Kierznowską, to wtedy Ona będzie miała kłopot.
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
inne, lepsze firmy ogłosiły by to tyle razy ile mają portali, tak dla każdego z osobna.
 1 
odpowiedz zgłoś
swiąteczne cuda bo teraz gisplay.pl pisze
odpowiedz zgłoś
chyba pierwszy raz geoforum nie napisało o listach Izdebskiego. Cud.
 1 
odpowiedz zgłoś
Jasne. Bo Anna woli wpisy o tysiącpięćset-sto-dziewiećset-osiemnastym uruchomieniu aplikacji W.I.
 1 
odpowiedz zgłoś
USPRAWNIENIA tak nazwał to autor Anno. No ale jak to mówią "kij zawsze się znajdzie"
 3 
odpowiedz zgłoś
no faktycznie Głębokie zmiany, na które czekała cała armia userów. A kiedy prawidłowy eksport emuia albo wyszukiwanie ulicy bez adresów?
 3 
 1 
odpowiedz zgłoś
11 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS