Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-09-07| Geodezja, GIS, Software

EWMAPA: zmiany w imporcie

Śląska firma Geobid udostępniła popularną wśród geodetów aplikację EWMAPA w wersji 12.03.


EWMAPA: zmiany w imporcie

Zmiany w programie to:
• dodanie importu modyfikującego obiektów GESUT i BDOT500 z formatu GML,
• dodanie funkcji importu punktów z uniwersalnego formatu tekstowego,
• dodanie możliwości alternatywnego określania sposobu wypełniania obiektów typu schody w bazach BDOT500 i EGiB poprzez zdefiniowanie polilinii kierunkowej będącej podobiektem obiektu schody,
• dodanie eksportu i importu obiektów z wielu katalogów,
• dodanie możliwości szrafurowania aktywnego obiektu powierzchniowego,
• rozwiązanie czasami pojawiającego się problemu z zawieszaniem operacji importu pikiet do bazy BDOT, GESUT z zaznaczoną opcją eliminacji powtarzających się elementów,
• poprawka do wyświetlania wypełnień obiektów będących w niezatwierdzonej zmianie,
• modyfikacja sposobu zatwierdzania zmian w bazach FB dla działek, konturów, użytków, obiektów i elementów na warstwach (usuwanie obiektów pośrednich, czas zatwierdzania zmiany przypisywany do czasu modyfikacji obiektu i ewentualnie utworzenia oraz do czasu usunięcia dla obiektów usuwanych).

Źródło: Geobid


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS