Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-09-07| Geodezja, GIS, Firma, Software, Imprezy

Zapowiedź seminariów Bentleya w Warszawie

27 września w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się cykl seminariów Connetion poświęcony produktom firmy Bentley Systems – producenta m.in. aplikacji MicroStation.


Zapowiedź seminariów Bentleya w Warszawie

W tym roku wydarzenia składa się z czterech seminariów organizowanych w dwóch równoległych sesjach, na które obowiązuje odrębna rejestracja:
1) Geospatial Connection Seminar; przewidywane wystąpienia: Bentley Map Mobile, Modelowanie rzeczywiste z Bentley Map Enterprise, wykorzystywanie informacji geoprzestrzennych w przedsiębiorstwie.
2) Structural Detailing Connection Seminar: Ulepszanie projektów z wykorzystaniem konstrukcji stalowych i żelbetowych przy pomocy ProSteel i ProConcrete, Wspólne środowisko do projektowania instalacji przemysłowych i detalowania konstrukcji: OpenPlant i ProSteel pozwalają oszczędzić czas i zredukować koszty, Wspólne środowisko do projektowania budowlanego i detalowania konstrukcji: AECOsim Building Designer i ProConcrete pozwalają oszczędzić czas i zredukować koszty.
3) Civil Connection Seminar: Odkryj opcje projektowania koncepcyjnego z wykorzystaniem danych rzeczywistych i analizy kosztów, Przyspiesz realizację projektu przy pomocy 3D Intelligent Modeling for Detailed Design, Weryfikuj, analizuj i wspólpracuj w celu zapewnienia konstruktywności.
4) Plant Connection Seminar; tematyka: Podnoszenie wydajności projektów energetycznych dzięki zastosowaniu wielobranżowego projektowania instalacji przemysłowych.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS