wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-07-20| GIS, Software

Bentley Connect Edition: środowisko do całościowej realizacji projektów

Firma Bentley Systems podczas cyklu konferencji Connection Events prezentuje nowe programy z serii Connect Edition. Zapewniają one po raz pierwszy wspólne środowisko do kompleksowej realizacji projektów infrastrukturalnych.


Bentley Connect Edition: środowisko do całościowej realizacji projektów

MicroStation Connect Edition wprowadza komponenty funkcjonalne i wspólne centrum dokumentacji, które umożliwiają analizę opcji w różnych branżach.

– Chciałbym podziękować użytkownikom, których poprosiliśmy o solidne przetestowanie MicroStation Connect Edition w ramach programu wczesnego dostępu. Obecnie rozszerzamy zaproszenie na wszystkich prenumeratorów MicroStation Select oraz Select Open Access i Enterprise License Subscriber, prosząc ich o włączenie MicroStation Connect Edition do swojego bieżącego zestawu narzędzi – powiedział Santanu Das, starszy wiceprezes ds. projektowania w firmie Bentley

Uruchomienie „Wprowadzającego Programu Dostępu” do MicroStation Connect Edition nastąpiło w czerwcu br.

Aplikacja Navigator Connect Edition w kwestii rozwiązywania kolizji umożliwia wyjście daleko poza wizualizację i analizę widoczności. Poniada ona ponadto następujące funkcje: interfejs dotykowy, dostępność dla systemów operacyjnych urządzeń stacjonarnych i mobilnych (w tym Microsoft, iOS i Android), taka sama wygoda użytkowania na wszystkich urządzeniach obsługiwanych dotykowo.

– Opracowywanie przez nas rozwiązania Navigator Connect Edition wraz ze wspierającymi je mobilnymi technologiami i-model było jednym z moich ulubionych projektów w naszej trzydziestoletniej historii. Myślę, że wszyscy użytkownicy MicroStation i naszych aplikacji będą uważali Navigator Connect Edition za bezcenne narzędzie. Korzystanie z niego wymaga jedynie opłacenia subskrypcji Bentley Connections Passport w cenie nominalnej – powiedział Keith Bentley, założyciel i dyrektor techniczny firmy Bentley Systems

Uruchomienie „Wprowadzającego Programu Dostępu” dla Navigator Connect Edition nastąpiło w lipcu br. i jest on dostępny dla subskrybentów Connections Passport. Istnieje również możliwość wzięcia udziału w teście próbnym Navigator Connect Edition. Osoby, które go ukończą, będą mogły zdobyć nagrody, takie jak komputer Microsoft Surface Pro 3.

Wspólne środowisko modelowania Connect Edition pozwala firmie Bentley poszerzyć podręczniki projektowe oraz spersonalizowane listy aplikacji o narzędzia aplikacji członków programu Connected Partner. Początkowa oferta Connected Partner obejmuje:
• LumenRT – oprogramowanie e-on do „wizualnej analizy opcji” z możliwością realistycznej interakcji w czasie rzeczywistym, wzbogacającą środowiska infrastruktury o bogate biblioteki z dynamiczną zawartością. Dzięki „filmowej” jakości scen LumenRT i intuicyjnemu, interaktywnemu interfejsowi każdy inżynier może wyobrazić sobie wszystkie proponowane alternatywy projektowe tak, jakby były widoczne na żywo.
• ADDS (Roussey Solutions) – oprogramowane dla projektantów infrastruktury elektrycznej służące do analizy opcji podziemnej dystrybucji na terenach zamieszkanych, dzięki któremu ograniczają koszty realizacji i obciążenia sieci.

W Polsce konferencja z cyklu Connection Events odbędzie się w dniach 29-30 września w Warszawie.

Źródło: Bentley Systems


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS