wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-06-16| Geodezja, Sprzęt, Firma

SatLab na konferencji WaterWays 2016

Dzisiaj (16 czerwca) w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie rozpoczęły się III Międzynarodowe Targi i Konferencja Gospodarki Wodnej i Żeglugi Śródlądowej WaterWays EXPO 2016.


 SatLab na konferencji WaterWays 2016

W najbliższych latach rząd ma przeznaczyć około 60 mld zł na wybudowanie „wodnych autostrad” dla żeglugi śródlądowej w Polce. Zakrojone na tak szeroką skalę inwestycje stwarzają konieczność zaangażowania najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie.
Podczas targów oraz konferencji zostaną zaprezentowane rozwiązania w zakresu budownictwa hydrotechnicznego, modernizacji i utrzymania infrastruktury wodnej, żeglugi, ochrony przeciwpowodziowej, a więc przewidywane jest również duże zapotrzebowanie na usługi geodezyjne.

SatLab Geosolutions Polska, producent Echosondy SatLab SLD-100, został zaproszony do udziału w konferencji oraz wygłoszenia prelekcji na temat wykorzystania urządzeń geodezyjnych w pomiarach wodnych.
Prezentacja odbędzie się w piątek 17 czerwca w godz. 11.45-13.15 w Sali A.
Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

Źródło: SatLab Geosolutions Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
No to wam się na pewno szykują, w ramach tego wodnego projektu, przerózne wodne zabawy.
 11 
 2 
odpowiedz zgłoś
Witamy serdecznie Jest Pan niestety w błędzie, gdyż w przypadku takiej konferencji nie chodzi o samo pojawienie się na niej, ale o możliwość pozyskania nowych kontaktów biznesowych oraz współpracy, co właśnie miało miejsce na WaterWays i było głównym założeniem udziału Satlab Geosolutions Polska. Dzięki konferencji wkrótce rozpoczniemy współpracę przy pewnym wodnym projekcie, dzięki któremu ta niewielka inwestycja w udział w konferencji jest swoistym sukcesem. Nie każdy musi powtarzać czyjeś błędy i nie każdy musi pracować w ten sam sposób jak Pan, Kristoff - trzeba umieć wykorzystać daną możliwość. Pozdrawiamy z pewną radą - "ucz się na błędach innych zamiast je powielać".
 1 
 14 
odpowiedz zgłoś
fajnie, cieszymy się ich sukcesem tylko samo pokazanie się na konferencji nic nie znaczy o czym boleśnie się przekonają. Niestety wyciągną wnioski przy następnych edycjach gdzy znowu ktoś będzie chciał od nich pieniądze za wystawienie się.
 12 
 5 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS