wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Galileo w 3D
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2007-04-26| GNSS, GIS, Przetargi, Software, Instytucje

Ogłoszono przetarg na mapę nawigacyjną Mazowsza


Samorząd Województwa Mazowieckiego ogłosił przetarg nieograniczony na opracowanie mapy nawigacyjnej województwa mazowieckiego i budowę infrastruktury użytkowej systemu pozycjonowania satelitarnego w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie.

Realizacja tego zamówienia ma się odbywać w ramach projektu „Budowa infrastruktury użytkowej systemu pozycjonowania satelitarnego w województwie mazowieckim”, współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Priorytet 1 ZPORR – Rozbudowa i modernizacja infrastruktury służącej wzmacnianiu konkurencyjności regionów.
Przedmiotem zamówienia jest:

opracowanie i wdrożenie mapy nawigacyjnej województwa mazowieckiego, wyposażenie centrum dyspozytorskiego (CPR) w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i budowę łączy z bazami terenowymi, wyposażenie pojazdów ratownictwa medycznego WSPR, wyposażenie baz terenowych (podstacji i miejsc wyczekiwania zlokalizowanych w rejonie operacyjnym m.st. Warszawy), testowanie dostarczonego wyposażenia, szkolenie pracowników.

Termin składania ofert upływa 11 czerwca.
Więcej informacji na ten temat oraz SIWZ znaleźć można na stronie internetowej UMWM.

Źródło: UMWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Zapraszamy brara do przeczytania warunków technicznych a w szczególności do identyfikacji kontekstu projektu - poprawa efektywności ratowania życia ludzkiego.Zapraszamy do oceny przedsięwzięcia po jego wdrożeniu.

czy takie rozwiązanie nie są już dostępne na rynku? czy ci urzędnicy o tym wiedzą? też mi innowacja. szkoda tylko kasy. a gdzie rozsądek?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt