wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2007-04-26| GNSS, GIS, Przetargi, Software, Instytucje

Ogłoszono przetarg na mapę nawigacyjną Mazowsza


Samorząd Województwa Mazowieckiego ogłosił przetarg nieograniczony na opracowanie mapy nawigacyjnej województwa mazowieckiego i budowę infrastruktury użytkowej systemu pozycjonowania satelitarnego w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie.

Realizacja tego zamówienia ma się odbywać w ramach projektu „Budowa infrastruktury użytkowej systemu pozycjonowania satelitarnego w województwie mazowieckim”, współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Priorytet 1 ZPORR – Rozbudowa i modernizacja infrastruktury służącej wzmacnianiu konkurencyjności regionów.
Przedmiotem zamówienia jest:

opracowanie i wdrożenie mapy nawigacyjnej województwa mazowieckiego, wyposażenie centrum dyspozytorskiego (CPR) w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i budowę łączy z bazami terenowymi, wyposażenie pojazdów ratownictwa medycznego WSPR, wyposażenie baz terenowych (podstacji i miejsc wyczekiwania zlokalizowanych w rejonie operacyjnym m.st. Warszawy), testowanie dostarczonego wyposażenia, szkolenie pracowników.

Termin składania ofert upływa 11 czerwca.
Więcej informacji na ten temat oraz SIWZ znaleźć można na stronie internetowej UMWM.

Źródło: UMWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Zapraszamy brara do przeczytania warunków technicznych a w szczególności do identyfikacji kontekstu projektu - poprawa efektywności ratowania życia ludzkiego.Zapraszamy do oceny przedsięwzięcia po jego wdrożeniu.

czy takie rozwiązanie nie są już dostępne na rynku? czy ci urzędnicy o tym wiedzą? też mi innowacja. szkoda tylko kasy. a gdzie rozsądek?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt