wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-04-23| GIS, Mapy, Firma, Przetargi, Software, Instytucje

Ogłoszono przetarg na dane do TBD województwa mazowieckiego


Samorząd Województwa Mazowieckiego ogłosił przetarg nieograniczony na „Zebranie i zorganizowanie w odpowiednie struktury danych dla potrzeb Bazy Danych Topograficznych (TBD) Województwa Mazowieckiego, zgodnie z >Wytycznymi technicznymi TBD< Głównego Geodety Kraju”.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dla następujących miast i gmin województwa mazowieckiego w granicach administracyjnych:

obszar gminy Dąbrówka, obszar gminy Klembów, obszar gminy Poświętne, obszar miasta Zielonka, obszar miasta Sulejówek, obszar gminy Halinów.

Termin wykonania zamówienia ustalono na 30 listopada 2007 roku.
Wnioski składać można do 27 kwietnia. Więcej informacji na ten temat oraz SIWZ można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Źródło: BGWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Wytyczne Dzięki za radę Lubello! Zgodnie z sugesią wyczytałam w Wytycznych, że jest 10 warstw budujących pełne pokrycie terenu (lasy,wody,krzaki,tereny komunikacyjne,zabudowa,grunty rolne, sady... i 2 inne), a zlecane jest wykonanie wyłącznie lasów i wód, to chyba nie jest to zgodne z Wytycznymi?
odpowiedz zgłoś
A jednak TBD! Droga Delmo! BGWM pozyskuje dane w zgodzie z WTTBDGGK, w oparciu o aktualny schemat aplikacyjny! Wszystko OK,tyle, że ma swoje wymagania fakultatywne, co jak mam nadzieję wiesz JEST zgodne z zapisami w WT. Chyba niektórych boli, że BGWM jest prężny! A Ty Delmo podkształć się troszkę w TBD!
odpowiedz zgłoś
Prawie robi wielką różnicę Przeczytałam... i wiem jak na jakich zasadach były zbierane ostatnie dane prawie TBD, a PRAWIE robi wielką różnicę :-) Mam nadzieję, że dane o których tu mowa będą rzeczywiściezbierane zgodnie z Wytycznymi technicznymi TBD Głównego Geodety Kraju” a nie na zasadach jakie obowiązywały ostatnio.
odpowiedz zgłoś
Gdyby Delma przeczytała to by głupstw nie napisała.
odpowiedz zgłoś
To nie jest TBD! Jeżeli dane będą zbierane zgodnie z dotychczasowymi zasadami przyjętymi w BGWM, to na pewno nie możemy mówić o danych TBD. Dane TBD, to takie, które są w specyfikowane Wytycznymi TBD. Zapisy w SIWZ, zmieniające Wytyczne TBD(sic!) powodują, że dane te NIE MOGĄ BYĆ NAZYWANE DANYMI TBD!
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS