wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-04-18| Sprzęt, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Przetarg na dostawę sprzętu dla projektu „Wektoryzacja Map Katastralnych w Polsce”Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg na zakup sprzętu komputerowego dla centrów wojewódzkich. Szacunkowa wartość zamówienia to 943 179,93 zł.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego niezbędnego dla utrzymania rezultatów projektu Phare 2003 „Wektoryzacja Map Katastralnych w Polsce”. Wykaz sprzętu:

Serwer do równoległej kontroli plików z dwóch powiatów. Kontrola odbywać się będzie przy pomocy narzędzi V-SWDE, A SWDE, SWDE Topo i/lub narzędzi własnych o funkcjonalności nie mniejszej (np. szybszych) – 11 szt. Stacja graficzna do interpretowania wyników kontroli dla poszczególnych obiektów oraz generowania raportów graficznych – 11 szt. Stacja robocza administracyjno-komunikacyjna (tworzenie raportów opisowych, poczta elektroniczna z ośrodkami i centralą Wykonawcy) – 11 szt. Komputer przenośny z repliką ww. narzędzi kontrolnych przeznaczony do wyrywkowych kontroli w lokalizacjach dla niewielkich obiektów (gmina/obręb) – 11 szt.

Postępowanie przeprowadzone zostanie w trybie przyspieszonym ograniczonym. Jako uzasadnienie wyboru takiej procedury uznano konieczność synchronizacji dostaw z terminem oddania produktów Projektu Phare 2003 „Wektoryzacja Map Katastralnych w Polsce”. Termin składania ofert mija 30 kwietnia, a przybliżona data wysyłania zaproszeń do składania ofert do wybranych kandydatów to 21 maja.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Nowy sprzet Przecież muszą kupić nowe komputery. Na starych pasjanse chodzą powoli. A jeszcze chcą pograć via serwer :) Coż ... nasze nieTANIE PAŃSTWO. Chyba się zrzcucimy na te ABAWKI dla naszych kochanych urzędników - może się nimi zajmą i przestaną przeszkadzać
odpowiedz zgłoś
bo to cene pewnie juz podal dostawca ktory wygra :) czy aby nie za wysoka...?
odpowiedz zgłoś
Szacunkowa wartość Wynalazek warty opatentowania: szacunkowa wartość podana z dokładnością do 1 grosza. To z jaką dokładnością mają podawać swoje ceny oferenci? A może cena nie jest kryterium oceny ofert?
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS