wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-04-18| GIS, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Przetarg na dane georeferencyjne powiatów województwa mazowieckiegoSamorząd Województwa ogłosił przetarg nieograniczony na Opracowanie danych georeferencyjnych poziomu powiatowego jako elementu zadania „Integrowanie i harmonizacja danych georeferencyjnych”, w ramach realizacji projektu „Mazowiecki System Informacji Przestrzennej Gmin i Powiatów współdziałających w ramach województwa”, współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Priorytet 1 ZPORR – Rozbudowa i modernizacja infrastruktury służącej wzmacnianiu konkurencyjności regionów, w 4 częściach (obiektach):

Obiekt I - obszar powiatu mińskiego:
ETAP I – opracowanie numerycznej mapy zasadniczej i założenie ewidencji budynków dla gmin Dębe Wielkie, Halinów, Mińsk Mazowiecki, Mrozy, Siennica;
ETAP II – opracowanie numerycznej mapy zasadniczej i założenie ewidencji budynków dla gmin Cegłów, Dobre, Jakubów, Kałuszyn, Latowicz i Stanisławów. Obiekt II - obszar powiatu radomskiego:
ETAP I – opracowanie numerycznej mapy zasadniczej dla gmin: Pionki (miasto i gmina), Iłża (miasto i gmina), Skaryszew (miasto i gmina), Jedlińsk, Jastrzębia, Jedlnia Letnisko, Gózd;
ETAP II – opracowanie numerycznej mapy zasadniczej dla gmin: Kowala, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew, Przytyk. Obiekt III - obszar miasta Ostrołęka
ETAP I – przejście z układu 1965 na 2000 i opracowanie numerycznej mapy zasadniczej;
ETAP II – założenie ewidencji budynków. Obiekt IV - obszar powiatu płockiego
ETAP I – opracowanie numerycznej mapy zasadniczej dla gmin: Gąbin, Drobin, Wyszogród, Słupno, Stara Biała, Łąck, Radzanowo;
ETAP II – opracowanie numerycznej mapy zasadniczej dla gmin Brudzeń Duży, Bielsk, Bodzanów, Nowy Duninów, Staroźreby, Bulkowo, Mała Wieś, Słubice.

Termin składania ofert mija 28 maja 2007 r. Termin realizacji wyznaczono na 29 lutego 2008 r.
Więcej informacji o przetargu oraz SIWZ znaleźć można na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Źródło: UMWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
przeżytek A może GUGiK wziąłby trochę przykładu z Mazowsza i przestał klaskać ministrom, którzy twierdzą, że mapa zasadnicza to przeżytek. Zobaczmy co robi Mazowsze i spróbujmy chociaż część tego zrealizować w kraju, a będzie super!!!
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS