wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak oszukać GPS?
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-11-21| GIS, Imprezy

Studenckie osiągnięcia na GIS Day we Wrocławiu

W tegorocznych obchodach GIS Day na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu wzięło udział kilkaset osób. Na miłośników systemów informacji geograficznej czekały liczne atrakcje.


Studenckie osiągnięcia na GIS Day we Wrocławiu <br />
fot. Sylwia Marczak
fot. Sylwia Marczak

Studenci z Koła Naukowego Geoinformatyki w czasie sesji wykładowej zaprezentowali cztery projekty, nad którymi pracowali w ostatnich miesiącach. Dotyczyły one zastosowań skanowania lotniczego i zdjęć z UAV w pozyskiwaniu danych przestrzennych i kontroli istniejącego zasobu. Jedna ze studentek zaprezentowała też własną aplikację do raportowania zdarzeń w przestrzeni miejskiej. Reprezentanci wiodących firm pokazali najnowsze rozwiązania technologiczne w skanowaniu laserowym oraz GIS-ie on-line. Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach GIS, modelowania 3D oraz pokazach sprzętu pomiarowego.

Adam Michalski (Instytut Geodezji i Geoinformatyki UP we Wrocławiu)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt