Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-09-10| GIS, Teledetekcja, Firma, Przetargi

Skanowanie Auschwitz: 3 z 4 ofert odrzucone

W postępowaniu Muzeum Auschwitz-Birkenau na sporządzenie dokumentacji stanu zachowania dwóch baraków drewnianych na terenie dawnego obozu koncentracyjnego, obejmującej wykonanie skanowania laserowego oraz barwnych ortofotoplanów, wpłynęły cztery oferty.


Skanowanie Auschwitz: 3 z 4 ofert odrzucone <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia
Wynikiem realizacji zamówienia mają być m.in.:
• ortofotoplany w postaci cyfrowej w formacie TIF;
• pliki DWG zawierające ortofotoplany w skali 1:1 jako pliki referencyjne;
• wyploty ortofotoplanów (2 komplety) w skali 1:20 zwinięte w rulony i zapakowane w tuby.

Jedyną ofertę, którą poddano ocenie, złożyła firma Terramap z Krakowa. Jest ona gotowa wykonać pomiary za niecałe 110 tys. zł. Z różnych powodów zamawiający wykluczył z postępowania firmy: 3Deling z Krakowa, Apply Capnor Poland z Krakowa oraz Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne.

Zamówienie związane jest z zadaniem „Prace konserwatorskie i roboty budowlane dotyczące baraków drewnianych o numerach inw. B-154 oraz B-159” w ramach realizacji projektu finansowanego z grantu bezpośredniego z Komisji Europejskiej pn. Auschwitz – Zachowanie Autentyzmu, dziewięć zadań na lata 2012-15.

Prace należy zrealizować w dwa miesiące.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS