Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-14| Teledetekcja, Edukacja, Ludzie

Nowy Członek Honorowy w "Geoidzie"

Podczas wczorajszego (13 czerwca) nadzwyczajnego walnego zebrania Stowarzyszenia Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii PW „Geoida” dr hab. Katarzynie Osińskiej-Skotak został nadany tytuł Członka Honorowego.


Nowy Członek Honorowy w  "Geoidzie"

Dr hab. Katarzyna Osińska-Skotak jest pracownikiem naukowym Politechniki Warszawskiej, kierownikiem Zakładu Fotogrametrii, Teledetekcji i Systemów Informacji Przestrzennej na Wydziale Geodezji i Kartografii. Od wielu lat pomaga Stowarzyszeniu przy organizacji trzech cyklicznych seminariów popularnonaukowych: GIS Day, Dni Teledetekcji oraz Nauka w Służbie Ziemi. Dwa ostatnie zostały przez nią zainicjowane odpowiednio w 2003 i 2008 roku. Nieprzerwanie od kilku lat współpracuje ze Stowarzyszeniem, opiniuje pomysły nowych przedsięwzięć i udostępnia archiwalne materiały.

Nadanie tytułu Członka Honorowego jest wyrazem wdzięczności za okazywaną pomoc i zaangażowanie w życie „Geoidy”.

Źródło: Stowarzyszenie Studentów ?Geoida?


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS