Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-08| Edukacja, Ludzie, Imprezy

Magia World Trade Center na Politechnice

Nowojorskie WTC w obiektywie Stanisława Nazalewicza, absolwenta WGiK Politechniki Warszawskiej, oraz malarstwie Piusa Ciapało będzie do obejrzenia na Politechnice Warszawskiej.


Magia World Trade Center na Politechnice

W poniedziałek (11 czerwca) w auli PW odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Magic of the World Trade Center”. Prezentowane będą fotografie WTC wykonane przez Nazalewicza w latach 1971-2001.

Stanisław Nazalewicz (pseudonim artystyczny Stan Atava) urodził się w 1944 r. Jest absolwentem Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej (1970). Od 1971 r. przebywa na stałe w USA. Fotografiką zajmuje się od 1962 r. W 1994 r. uzyskał stopień doktorska nauk technicznych na Wydziale Geodezji i Kartografii PW. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Jego prace były wielokrotnie nagradzane, wystawiał m.in. w The Princeton Gallery.

Drugi artysta, Pius Ciapało jest malarzem, absolwentem warszawskiej ASP. Obecnie jest profesorem w Katedrze Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Wielokrotnie wystawiał swe prace w kraju i zagranicą.

Wystawa jest organizowana pod patronatem rektora Politechniki Warszawskiej i ambasadora USA w Polsce. Początek o godz. 16.00.

JP


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS