wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-29| Mapy, Firma

Google bez nowego mostu

W ubiegłą sobotę 24 marca uroczyście otwarto most Marii Skłodowskiej-Curie (zwany wcześniej Północnym), najbardziej wysuniętą na północ przeprawę na terenie stolicy. Niektóre serwisy lokalizacyjne już tę zmianę zanotowały.


Google bez nowego mostu

Na najbardziej popularnych mapach Google’a nowego obiektu ciągle nie ma (na fot. po lewej). Podobnie jak w serwisach: Do celu, Emapi, Zumi czy MapGo.
Natomiast użytkownicy Targeo, Navigo, Panoramy Firm czy Map24 dowiedzą się, że mogą już skorzystać mostu, jadąc z Młocin na Tarchomin. Nowy obiekt widnieje również w otwartych projektach kartograficznych: OpenStreetMap (na fot. po prawej) oraz Uzupełniająca Mapa Polski. Warto zaznaczyć, że jest tam również prawidłowo opisany jako most Marii Skłodowskiej-Curie, a nie Curie-Skłodowskiej (jak w Navigo) ani most Północny (jak w Map24).

BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS