Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-02| GIS, Software

Pomost między web a desktop GIS od Intergraphu

Amerykańska firma Intergraph (część grupy Hexagon) wprowadziła do swojej oferty oprogramowanie GeoMedia Smart Client umożliwiające korzystanie z zaawansowanych narzędzi GIS w przeglądarce internetowej.


Pomost między web a desktop GIS od Intergraphu

Zdaniem producenta zapełni ono lukę pomiędzy prostymi aplikacjami sieciowymi a rozbudowanymi programami desktopowymi. GeoMedia Smart Client zaprojektowano z myślą o dużych przedsiębiorstwach i instytucjach. Produkt ten umożliwia korzystanie przez szeroką grupę użytkowników z narzędzi geoprzestrzennych skrojonych do potrzeb danego klienta. Dzięki prostemu interfejsowi z rozwiązania tego – zdaniem Intergraphu – z powodzeniem mogą korzystać pracownicy niebędący ekspertami w GIS-ie. To sprawia, że urząd czy firma nie musi zlecać przetwarzania danych przestrzennych na zewnętrz.

Więcej o technologii GeoMedia Smart Client będzie można się dowiedzieć podczas internetowego seminarium Intergraphu, które odbędzie się 6 marca o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Źródło: Intergraph, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS