wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-02-03| GIS, Przetargi, Edukacja

Słupsk: powstanie Edukacyjne Centrum Zarządzania Kryzysowego z GIS-em

Akademia Pomorska w Słupsku ogłosiła przetarg na dostawę i montaż wyposażenia oraz integrację elementów infrastruktury dydaktycznej laboratorium pn. „Edukacyjne Centrum Zarządzania Kryzysowego Akademii Pomorskiej w Słupsku”.


Słupsk: powstanie Edukacyjne Centrum Zarządzania Kryzysowego z GIS-em

Przedmiotem zamówienia będzie opracowanie, wykonanie, wdrożenie, serwisowanie platformy e-learningowej na okres 12 miesięcy, dostawa i uruchomienie fabrycznie nowego serwera oraz dwóch stanowisk komputerowych i niezbędnego oprogramowania, a także przetworzenie na formę elektroniczną i udostępnienie na platformie e-learningowej treści dostarczonych przez zamawiającego, przeszkolenie i udostępnienie dla wykładowców treści dotyczących tematyki e-learning oraz przeszkolenie administratora systemu.

Zamówienie obejmuje oprócz mebli i sprzętu komputerowego m.in.:
• serwer do obsługi GIS,
• oprogramowanie środowiska GIS, tj.: ArcView LKP (31 licencja edukacyjna), Edytor CU Lab Kit (1 lic.), ArcGIS Server Enterprise Standard (1 lic.),
• oprogramowanie do prowadzenia badań naukowych, tj.: ArcGIS 3D Analyst (1 lic. sieciowa), ArcGIS Spatial Analyst (1 lic. sieciowa), ArcGIS Geostat Analyst (1 lic. sieciowa),
• trójwymiarową wizualizację miasta Słupska i wybranych elementów infrastruktury krytycznej powiatu (1 lic. sieciowa).

Oferty można składać do 15 marca br. Planowane rozpoczęcie dostaw: 15 kwietnia, zakończenie: 15 czerwca 2012 r.

„Edukacyjne Centrum Zarządzania Kryzysowego Akademii Pomorskiej w Słupsku” powstaje w ramach projektu pn. „Przebudowa i doposażenie laboratorium – „Edukacyjne Centrum Zarządzania Kryzysowego Akademii Pomorskiej w Słupsku” podnoszące jakość kształcenia studentów kierunku Bezpieczeństwo Narodowe”.

Źródło: AP w Słupsku


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS