Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-21| GIS, Mapy, Przetargi

Śląskie: przetarg na mapy akustyczne dla dróg wojewódzkich

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ogłosił przetarg nieograniczony na sporządzenie map akustycznych dla dróg wojewódzkich w województwie śląskim o natężeniu ruchu powyżej 3 mln pojazdów/rok (łączna długość odcinków dróg: 162,305 km).


Śląskie: przetarg na mapy akustyczne dla dróg wojewódzkich <br />
fot. JP
fot. JP

Utworzenie map akustycznych wymaga przygotowania przez wykonawcę warstw tematycznych akustycznych i nieakustycznych dotyczących m.in. obszarów leśnych, dróg i ulic, tras komunikacji kolejowej, budynków, terenów przemysłowych, danych powiązanych z mapą zasadniczą, ewidencją ludności, ewidencją budynków oraz numerycznym modelem terenu (NMT) i trójwymiarowym modelem budynków (TMB), które zostaną wykorzystane do obliczeń mapy akustycznej i opracowania systemu do tworzenia, aktualizacji oraz zarządzania mapą i udostępnienia wyników prac na stronach internetowych ZDW w Katowicach.

Oferty można składać do 27 stycznia br. Wadium: 14 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Termin realizacji prac: 15 listopada 2012 r. (etap I do 14 września 2012 r.)

Źródło: ZDW w Katowicach


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS