Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-11| GIS, Mapy, Przetargi

Kielce zamawiają mapę akustyczną

Urząd Miasta Kielce ogłosił przetarg nieograniczony na opracowanie mapy akustycznej miasta oraz programu ochrony środowiska przed hałasem dla terenów, na których poziom hałasu będzie przekraczał poziom dopuszczalny wraz z jego prognozą oddziaływania na środowisko.


Kielce zamawiają mapę akustyczną <br />
fot. geoportal Kielce
fot. geoportal Kielce

Opracowanie mapy akustycznej miasta obejmuje:
• pozyskanie danych akustycznych i nieakustycznych do mapy – przeprowadzenie pomiarów hałasu kolejowego i przemysłowego,
• przygotowanie warstw tematycznych do opracowania modelu geometrycznoakustycznego terenu aglomeracji objętego mapą,
• aktualizacja analiz akustycznych oraz opracowań opisowych i graficznych dla wybranych elementów mapy akustycznej dla dróg opracowanej przez Miejski Zarząd Dróg w Kielcach,
• opracowanie modelu symulacyjnego (akustycznogeometrycznego) wraz z pomiarami kalibracyjnymi dla hałasu szynowego i przemysłowego,
• implementacja mapy dla dróg opracowanej przez Miejski Zarząd Dróg w Kielcach z mapą akustyczną Miasta Kielce,
• opracowanie części opisowej i graficznej Mapy,
• integracja mapy akustycznej z Miejskim Systemem Informacji Przestrzennej,
• wdrożenie projektu.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać się m.in. doświadczeniem polegającym na koordynacji prac związanych z wykonaniem co najmniej jednej mapy akustycznej lub jednego programu ochrony środowiska przed hałasem dla miasta o liczbie mieszkańców większej niż 100 tysięcy.

Oferty można składać do 19 stycznia br. Jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej będzie cena. Termin realizacji prac: • mapa akustyczna – do 30 czerwca 2012 r., • program ochrony środowiska przed hałasem dla Miasta Kielce oraz prognoza oddziaływania na środowisko – do 15 grudnia 2012 r.

Źródło: UM Kielce


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS