wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-12-02| Firma, Ludzie, Imprezy

WPG: Wystawa i order dla prezesa

Wystawę fotograficzną pt. „Karelia. Obraz w czasie” otwarto 1 grudnia w Muzeum Geodezyjnym w siedzibie WPG SA w Warszawie.


WPG: Wystawa i order dla prezesa
Kilkadziesiąt zdjęć autorstwa Olega Siemienienki pokazuje uroki północnozachodniego rejonu Rosji. Kraina rozciągająca się między Morzem Białym a Finlandią to nie tylko tysiące rzek i jezior z wielkimi Ładogą i Onegą, ale i historia sięgająca wczesnego średniowiecza. O tym między innymi mówią fotografie żyjącego w Karelii Siemienienki. Wystawę zorganizowano dzięki wsparciu ambasady Federacji Rosyjskiej w Polsce.

To kulturalne wydarzenie było tłem dla szczególnej uroczystości: przedstawiciel prezydenta RP Olgierd Dziekoński udekorował prezesa WPG SA Ryszarda Brzozowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przyznanym mu za „wybitne zasługi w działalności na rzecz ochrony dziedzictwa narodowego oraz za podejmowaną z pożytkiem dla kraju pracę zawodową i społeczną”. Dziekoński podkreślił m.in., że dzięki staraniom Ryszarda Brzozowskiego, firma którą kieruje wpisuje się w lansowane przez Unię hasło o społecznej odpowiedzialności biznesu.

Na uroczystość przybyli m.in.: dyrektor Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury Andriej Potiomkin, attache kulturalny ambasady FR Jelena Bobryszewa, geodeta Warszawy Tomasz Myśliński, mazowiecki WINGiK Aneta Konieczna, rektor WAT gen. prof. Zygmunt Mierczyk, dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji WAT Ireneusz Winnicki, sekretarz generalny SGP Włodzimierz Kędziora, przedstawiciele nauki: prof. Andrzej Makowski, prof. Zdzisław Kurczyński, prof. Bogdan Ney oraz szefowie firm geodezyjnych.

JP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS