wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-11-04| GIS, Edukacja, Imprezy

Detektywi poszukiwani na GIS Day na PW

Tegoroczny GIS Day na Politechnice Warszawskiej upłynie pod hasłem geocachingu. Stowarzyszenie „Geoida” zorganizuje grę opartą na tej idei, której uczestnicy będą mieli okazję rozwikłać zagadki, przemieszczając się (w terenie lub wirtualnie) po zakątkach Warszawy i odkrywając jej tajemnice.


Detektywi poszukiwani na GIS Day na PW <br />
fot. BS
fot. BS
Gra przewidziana jest dla każdego, kto lubi pogłówkować i ma chrapkę na atrakcyjne nagrody, które czekają na zwycięzców. Pierwsza zagadka – „GeoFinder”– ukazała się już dziś i jest rozgrzewką przed kolejnymi wyzwaniami. Następnych, coraz trudniejszych (i wyżej punktowanych) zadań należy spodziewać się w nadchodzącym tygodniu, od poniedziałku do piątku o północy. Ostatnia, finałowa zagadka pojawi się zaś w poniedziałek 14 listopada. Liczy się tu nie tylko bystry umysł, ale i czas nadsyłania odpowiedzi – kto pierwszy ten lepszy!

Trwa także zabawa dla detektywów „FotoSherlock”. Już dziś poszukaj ciekawych ujęć na popularnych serwisach i przyślij je do organizatorów! Pozostał już tylko tydzień, więc należy się spieszyć!

Rozstrzygnięcie konkursów już 17 listopada w trakcie konferencji GIS Day w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej, gdzie zaproszeni goście przybliżą zarówno możliwości rozmaitych zastosowań systemów informacji przestrzennej, jak i perspektywy oraz wyzwania stojące przed GIS-em. W trakcie samej imprezy, w przerwach między wykładami, także będzie można powalczyć o nagrody. Warto między innymi przypomnieć sobie umiejętność obsługi kompasu – może się przydać.

Anna Fiedukowicz


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS