Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-31| GIS, Instytucje

GIS Day na PW: zabytki i konkursy

Tegoroczny GIS Day na Politechnice Warszawskiej obfituje w atrakcje. Poza wysłuchaniem ciekawych wystąpień, które z pewnością zagwarantują zaproszeni goście, będzie można wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Warto już zacząć się przygotowywać!


GIS Day na PW: zabytki i konkursy
W przerwie konferencji będzie można między innymi wykazać się znajomością polskich zabytków w konkursie „… i GIS lubi zabytki”. Będzie on uzupełnieniem prezentacji projektu „Wiki lubi zabytki”, o którym opowiedzą nam panowie Arkadiusz Kołodziej z Narodowego Instytutu Dziedzictwa oraz Tomasz Kozłowski z Wikipedii.

Ci, którzy już nie mogą doczekać się konferencji na PW i chcieliby zawalczyć o fantastyczne nagrody, już mają taką okazję. Konkurs Fotosherlock ruszył! Wystarczy zabawić się w detektywa i poszperać w popularnych serwisach, aby znaleźć zdjęcie, które zafascynuje, oczaruje, zaskoczy, rozbawi – zarówno znalazcę, jak i konkursowe Jury. Z krótkim komentarzem należy je przesłać do organizatorów przed 11 listopada. Oceniana będzie nie tyle zdolność dedukcji, co bystre oko i poczucie humoru. Szczegółowe informacje oraz regulamin na http://geostudent.pl/fotosherlock
Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród już 17 listopada – w trakcie konferencji GIS Day na Politechnice Warszawskiej w Małej Auli

Program GIS Day na PW

Anna Fiedukowicz


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS