wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-24| Imprezy

GIS Day na PW: przerwane wały i ballady rockowe

Już 17 listopada o godz. 9:15 w reprezentacyjnej Małej Auli Politechniki Warszawskiej rozpocznie się GIS Day 2011.


GIS Day na PW: przerwane wały i ballady rockowe

Dzięki staraniom organizatorów ze Stowarzyszenia Studentów „Geoida”, tegoroczny Dzień Technik Geoinformacyjnych na Politechnice Warszawskiej organizowany jest pod honorowym patronatem rektora PW oraz głównego geodety kraju. Będzie wiele interesujących referatów i konkursy z nagrodami (szczegółowe informacje wkrótce!). Będzie też można przekonać się, jak harmonijnie klasyczne rockowe ballady mogą współbrzmieć z melodią GIS.

Warto przyjść na tegoroczny GIS Day, także po to, by zobaczyć, że nieprawdziwe są pogłoski o rzekomych krakowsko-warszawskich animozjach. Fantastyczny tandem – dr hab. Zdzisław Kurczyński (reprezentujący GUGiK i PW) oraz dyrektor Zakładu Topografii w OPGK Kraków Agnieszka Buczek – opowie o roli, jaką pełni geodezja i kartografia w realizacji dyrektywy powodziowej. Obejrzymy filmy i symulacje przerwania wałów przeciwpowodziowych. Na koniec zaś być może zaśpiewamy wszyscy razem „Nie przenoście nam stolicy do Krakowa”.

Główny Urząd Geodezji i Kartografii zaprezentuje dwa infokioski, w których na wielkoformatowych ekranach będzie można zapoznać się z rządowym geoportalem, zaś dyrektor Departamentu Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej Jerzy Zieliński wygłosi referat „Mapy fundamentalną częścią poznania naszego świata – podstawowe informacje gromadzone w bazach danych przestrzennych prowadzonych przez służbę geodezyjną i kartograficzną”.

Uwaga! Mała Aula może pomieścić tylko 300 osób. Dlatego warto przyjść wcześniej! Wstęp wolny. Bliższe informacje można znaleźć na stronie internetowej. Patronat medialny nad imprezą objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Program

Robert Olszewski


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS