wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-18| GIS, Imprezy

GIS Day na PW z balladami rockowymi

Tegoroczny dzień systemów informacji geograficznej na Politechnice Warszawskiej (17 listopada) organizowany jest z rozmachem. Otworzy go rektor, będą wykłady ekspertów i wiele atrakcji.


GIS Day na PW z balladami rockowymi

Od wielu lat GIS Day świętowany jest zarówno na świecie, jak i w Polsce, w trakcie listopadowego Tygodnia Świadomości Geograficznej, jako radosny dzień „bliskich spotkań trzeciego stopnia” z gwałtownie rozwijającą się technologią geoinformacyjną. Tradycja ta stała się także udziałem Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, który od lat otwiera swe podwoje przed osobami pragnącymi zaznajomić się z systemami informacji geograficznej. W tym roku dzięki staraniom organizatorów, zwłaszcza zaś koordynatorki GIS Day 2011 ze strony Stowarzyszenia Studentów „Geoida” Anny Fiedukowicz, GIS Day po raz pierwszy przekroczy mury Wydziału GiK. Dzień Technik Geoinformacyjnych w Politechnice Warszawskiej odbędzie się 17 listopada pod honorowym patronatem rektora uczelni, który dokona uroczystego otwarcia imprezy o godz. 10:00.

Podczas tegorocznego GIS Day zostanie wygłoszonych 7 referatów, keynote speakerem będzie prof. Francis Harvey, który specjalnie na ten jeden dzień przyleci z macierzystej uczelni – University of Minnesota. W programie przewidziano także wystąpienie dyrektora z GUS Janusza Dygaszewicza, który kierował największym zrealizowanym w Polsce (i zakończonym sukcesem!) projektem geoinformatycznym – Narodowym Spisem Powszechnym 2010 oraz obdarzonego talentem estradowego showmana prezesa firmy Intergraph Polska – Roberta Widza.

W trakcie blisko pięciogodzinnego seminarium przewidziano liczne konkursy adresowane zarówno do studentów, jak i licealistów, a także profesjonalistów, cenne nagrody, a nawet ... atrakcje muzyczne. Organizatorzy imprezy zaprezentują, jak klasyczne ballady rockowe mogą być interoperacyjnie harmonizowane z bazami GIS :))

Ze względu na rangę tegorocznej imprezy GIS Day 2011 odbędzie się w reprezentacyjnej (i mogącej pomieścić ponad 300 osób) Małej Auli Politechniki Warszawskiej. Wstęp wolny.

Więcej informacji

Robert Olszewski


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS