Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-04| GIS, Imprezy

Trwają przygotowania do GIS Day 2011

Tegoroczny międzynarodowy dzień systemów informacji geograficznej odbędzie się 16 listopada. Z Polski udział zadeklarowało na razie 16 instytucji z 10 miast.


Trwają przygotowania do GIS Day 2011 <br />
fot. BS (GIS Day 2010 na PW)
fot. BS (GIS Day 2010 na PW)

Impreza o najwyższej randze odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Bytomiu, który jest w tym roku organizatorem Europejskiego Dnia GIS. Ponadto planowane są różnego rodzaju wydarzenia (konferencje, warsztaty, konkursy) w:
• Częstochowie, organizator: Zespół Szkół im. B. Prusa,
• Gdańsku, Politechnika Gdańska (Koło Naukowe „Helvelius”),
• Krakowie, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Politechnika Krakowska,
• Łodzi, Uniwersytet Łódzki,
• Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza,
• Szczecinie, Uniwersytet Szczeciński,
• Toruniu, Uniwersytet Mikołaja Kopernika,
• Warszawie, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska (Koło Naukowe Geodetów„Geoida” – 17 listopada), Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe,
• Wrocławiu, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Wrocławski.

Firma Esri Polska zachęca do organizacji GIS-owych imprez i deklaruje, iż służy pomocą w przygotowaniach (pytania: marketing@esripolska.com.pl). Patronat medialny nad GIS Day w Bytomiu, w Gdańsku oraz na Politechnice Warszawskiej objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Źródło: BS, Esri


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS