wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2010-11-18| GIS, Edukacja, Instytucje, Imprezy

Szkoła w 3D, czyli GIS Day w Bytomiu

Prezentacja przygotowana przez klasy informatyczną i geodezyjną z Zespołu Szkól Technicznych oraz warsztaty dla uczniów najlepszych szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych – to program Dnia GIS, który odbył się w Bytomiu.


Szkoła w 3D, czyli GIS Day w Bytomiu

Uczniowie ZST pochwalili się trójwymiarowym modelem swojej szkoły, który zaprezentowali w Google Earth. Tym samym zademonstrowali praktyczne wykorzystanie programu SketchUp do tworzenia obiektów 3D. Z kolei dla młodzieży z innych szkół zorganizowano warsztaty poprowadzone przez pracowników Wydziału Geodezji Urzędu Miasta w Bytomiu oraz Łukasza Łukaszewicza z ISPiK w Gliwicach i uczniów ZST.

W części oficjalnej GIS Day uczestniczyli przedstawiciele władz miasta: naczelnik Wydziału Geodezji Wojciech Jeszka i naczelnik Wydziału Edukacji Marcin Popławski; obecny był także radny Piotr Bula. Po raz pierwszy ZST był (wraz UM w Bytomiu) współorganizatorem GIS Day. Warto dodać, że w tej bytomskiej szkole otwarto w tym roku kierunek geodezyjny, na którym kształci się 34 uczniów.

Źródło: ZST Bytom


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt