Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-08-23| Geodezja, Prawo, Przetargi, Instytucje, Imprezy

Szkolenia z zakresu zamówień publicznych


Geodezyjna Izba Gospodarcza organizuje szkolenie z zakresu zamówień publicznych w dniach 25 i 26 września 2006 r. w Białobrzegach koło Warszawy.

Szkolenie dotyczy praktycznego zastosowania ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Zgodnie z wnioskami uczestników poprzednich szkoleń więcej czasu będzie poświęcone na rozwiązanie bieżących problemów w zakresie organizowania i prowadzenia przetargów w szczególności na prace geodezyjno-kartograficzne. Dyskusje mają umożliwić wymianę poglądów i doświadczeń.
Szkolenie odbędzie się w Białobrzegach koło Warszawy w ośrodku szkoleniowym Instytutu Rozwoju Służb Społecznych.
Koszt udziału w szkoleniu jednej osoby wynosi 600 zł i obejmuje:

11 godzin zajęć dydaktycznych, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe, kawę, herbatę, ciastka w czasie przerw.

Korzystanie z zakwaterowania w pokoju jednoosobowym wiąże się z dopłatą 50 zł. Koszt udziału w szkoleniu dla Członków Geodezyjnej Izby Gospodarczej wynosi 400 zł.

Źródło: Geodezyjna Izba Gospodarcza


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS