wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Ewolucja Uzupełniającej Mapy Polski
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-08-23| Geodezja, Prawo, Przetargi, Instytucje, Imprezy

Szkolenia z zakresu zamówień publicznych


Geodezyjna Izba Gospodarcza organizuje szkolenie z zakresu zamówień publicznych w dniach 25 i 26 września 2006 r. w Białobrzegach koło Warszawy.

Szkolenie dotyczy praktycznego zastosowania ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Zgodnie z wnioskami uczestników poprzednich szkoleń więcej czasu będzie poświęcone na rozwiązanie bieżących problemów w zakresie organizowania i prowadzenia przetargów w szczególności na prace geodezyjno-kartograficzne. Dyskusje mają umożliwić wymianę poglądów i doświadczeń.
Szkolenie odbędzie się w Białobrzegach koło Warszawy w ośrodku szkoleniowym Instytutu Rozwoju Służb Społecznych.
Koszt udziału w szkoleniu jednej osoby wynosi 600 zł i obejmuje:

11 godzin zajęć dydaktycznych, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe, kawę, herbatę, ciastka w czasie przerw.

Korzystanie z zakwaterowania w pokoju jednoosobowym wiąże się z dopłatą 50 zł. Koszt udziału w szkoleniu dla Członków Geodezyjnej Izby Gospodarczej wynosi 400 zł.

Źródło: Geodezyjna Izba Gospodarcza


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt