wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-12-30| Geodezja, GIS, Mapy, Prawo, Imprezy, Kataster

Zapowiedź XII elbląskiej konferencji o ODGiK-ach


W dniach 22-23 kwietnia w Elblągu odbędzie się XII konferencja poświęcona Ośrodkom Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Nadchodząca edycja imprezy odbędzie się pod hasłem „Na progu nowej legislacji”.

Choć tytuł konferencji jest nowy, to referaty będą kontynuować tematy poruszane rok wcześniej. Najważniejszym omawianym zagadnieniem mają być projekty zmian w ustawach i rozporządzeniach. Organizatorzy za cel imprezy postawili sobie rozstrzygnięcie kwestii, w jakim stopniu niewytrzymująca próby czasu struktura służby geodezyjno-kartograficznej wymaga zmiany oraz jak duża ma ona być.

Oprócz tego omawiane będą m.in. najważniejsze projekty unijne zrealizowane na wszystkich szczeblach administracji geodezyjnej, a także najnowsze technologie pomiarowe. Po sesji referatowej główny geodeta kraju przedstawi swój punkt widzenia na strukturę organizacyjną polskiej geodezji oraz odbędzie się forum dyskusyjne. Organizatorzy zapowiadają, że z racji wagi poruszanych zagadnień, będzie ono dłuższe i zapewne bardziej emocjonujące niż zazwyczaj.

Rejestracja na konferencję odbywa się przez stronę internetową. Do 15 lutego opłata konferencyjna jest o 200 zł niższa. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia.

Organizatorami konferencji są Stowarzyszenie Geodetów Polskich oraz prezydent miasta Elbląga. Patronat nad imprezą objął główny geodeta kraju.

Źródło: SGP


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Panie uczestniku a z jakich pieniędzy urzędnicy opłacają konferencję.... Ze swoich czy publicznych? Za dodatkowe atrakcje powinno się płacić z własnej kieszeni i to jest uczciwe. Chyba że na tej konferencji jedyną atrakcją są wycieczki, uroczysta kolacja i wyjście do teatru.... Komentarz pozostawiam czytelnikom
odpowiedz zgłoś
Konferencja Uczestniczyłem we wszystkich jedenastu dotychczasowych Konferencjach i moja opinia jest dokładnie inna-jest to Konferencja gromadząca największą ilość uczestników (ponad 300) i jeżeli nie najtańsza to jedna z najtańszych.Cena to 1199 zł a nie jak ty Quest-cie informujesz o cenie dla spóżnialskich.W cenie są dwa lub trzy noclegi.(3xok.150zł=ok.450zł) ,uroczysta kolacja(o.k.200zł) oraz wycieczka do ciekawych okolicznych miejsc wartych zwiedzenia,no i jeszcze występ teatralny.Jak dobrze to policzysz to sama Konferencja nie jest droższa niż ok. 350-450zł.Na innych konferencjach za dodatki tu oferowane płacisz ekstra z własnej kieszeni a tu masz w cenie.
odpowiedz zgłoś
1399zł??? Cena to chyba z kosmosu 1399zł !!!!!
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS