wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-11-09| GNSS, Geodezja, Mapy, Sprzęt, Firma, Przetargi, Instytucje

GUGiK wybrał wykonawcę zamówienia na testowanie ASG-EUPOS


Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił wyniki przetargu na testowanie infrastruktury technicznej systemu ASG-EUPOS. Za najkorzystniejszą uznano ofertę OPEGIEKA Sp. z o.o. z Elbląga (73 tys. zł, 100 pkt).

Pozostałe oferty złożyły: konsorcjum firm OPGK SA Rzeszów (lider) i GEOMIAR Sp. z o.o. z Jarosławia (75,35 pkt) oraz Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie (18,34 pkt). Jedynym kryterium wyboru oferty była cena.

Przedmiotem zamówienia jest sprawdzenie niezawodności, stabilności i dokładności serwisów czasu rzeczywistego systemu ASG-EUPOS zarówno na obszarach o optymalnym i niedostatecznym rozmieszczeniu stacji referencyjnych, jak również sprawdzenie możliwości wykorzystania aplikacji Wirtualnych Stacji Referencyjnych VRS. Termin wykonania zamówienia wynosi 35 dni.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ais Soft Gun ?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt