wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Uber "naprawia" GPS w miastach
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-11-09| Geodezja, Mapy, Edukacja, Imprezy

Zapowiedź obchodów 50-lecia Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej UWM w Olsztynie18 września 2010 r. odbędzie się Konferencja Naukowa z związana z obchodami 50-lecia powstania Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Wydział funkcjonował początkowo w strukturach Wyższej Szkoły Rolniczej w Olsztynie (1 października 1960 r. utworzono tam Zawodowe Studium Geodezji Urządzeń Rolnych, opierając się na kadrach naukowych z Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej; w 1967 r. przekształcono je w Wydział Geodezji Urządzeń Rolnych), potem Akademii Rolniczo-Technicznej, a od 1 września 1999 r. Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Obecna nazwa wydziału funkcjonuje od 1 września 1992 r. Aktualnie WGiGP kształci ponad 2 tysiące studentów na studiach I i II stopnia na dwóch kierunkach: Geodezja i Kartografia oraz Gospodarka Przestrzenna. Posiadając pełnię praw akademickich, prowadzi również kształcenie na studiach III stopnia (doktoranckich) w dziedzinie nauk technicznych, dyscyplinie Geodezja i Kartografia.

Więcej informacji szczegółowych związanych z konferencją naukową wkrótce pojawią się na stronie www.geo.kortowo.pl/50lat.

Źródło: Komitet Organizacyjny Obchodów 50-lecia WGiGP UWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt