wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skaning lotniczy Nysy
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-09-25| GNSS, GIS, Mapy, Teledetekcja, Firma, Edukacja, Software

Intermap stworzył cieniowany model wysokościowy Niemiec


22 września firma Intermap Technologies ogłosiła, że ukończyła prace nad nowatorskim, cieniowanym modelem ESI (Elevation Shaded Image) dla obszaru całych Niemiec.

Model powstał na podkładzie wysokorozdzielczych zdjęć lotniczych zakupionych od spółki GeoContent GmbH, która jest jednym z głównych dostawców obrazów lotniczych w Niemczech. Na zdjęcia nałożono opracowaną przez Intermap treść kartograficzną w postaci cieniowanego, trójwymiarowego modelu. Topograficzna wizualizacja o dokładności pionowej 1 m przygotowana została głównie pod kątem wykorzystania w mobilnych urządzeniach nawigacyjnych, turystycznych GPS-ach lub pracach planistycznych.

Źródło: Intermap


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt