Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-10-09| GNSS, Mapy, Sprzęt, Firma, Imprezy

Urządzenia nawigacyjne Mio w samochodach Skoda


Podczas targów AutoShow w Pradze firma Mio Technology przedstawiła urządzenia do nawigacji, które będą stanowiły oryginalne wyposażenie nowych modeli Skody Fabia, Fabia Combi i Roomster.

Mio ma dostarczać do nowych modeli Skody urządzenia nawigacyjne z najnowszej serii Mio Moov (z mapami obejmującymi 38 krajów europejskich). Wzornictwo urządzenia będzie dopasowane do wnętrza pojazdu i montowane na wbudowanym uchwycie ze źródłem zasilania. Dzięki temu nie trzeba już będzie prowadzić kabli od gniazda zasilającego do przedniej szyby ani ingerować w deskę rozdzielczą. Użytkownik będzie miał także możliwość łatwego wyjęcia urządzenia i korzystania z niego poza samochodem. Zintegrowane rozwiązanie pomyślnie przeszło testy zderzeniowe według norm Euro NCAP.

Przyszli właściciele wspomnianych modeli Skody będą mogli nabyć najnowsze urządzenie GPS od października 2008 roku bezpośrednio od producenta, łącznie z profesjonalnym montażem u autoryzowanych partnerów Skody.

Źródło: Mio Technology


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS