wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skaning ułatwi modernizację statku
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-05-07| Prawo, Ludzie, Instytucje

Andrzej Lepper nowym szefem resortu rolnictwa


Na wniosek premiera Kazimierza Marcinkiewicza prezydent Lech Kaczyński 5 maja br. mianował Andrzeja Leppera na stanowisko wicepremiera i ministra rolnictwa i rozwoju wsi.

Andrzej Lepper urodził się 13 czerwca 1954 r. w Stowięcinie. Ukończył Technikum Rolnicze w Sypniewie. Od 1991 r. był przewodniczącym Związku Zawodowego Rolnictwa Samoobrona. Założyciel i przewodniczący partii Samoobrona RP. W 2001 r. został radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Poseł na Sejm IV i V kadencji. Wicemarszałek Sejmu RP. Członek Komisji Praworządności i Praw Człowieka Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Za osiągnięcia w zbliżaniu pomiędzy narodami polskim i ukraińskim został uhonorowany tytułem doktora honoris causa Międzynarodowej Akademii Kadr w Kijowie. Członek Krajowej Rady Izb Rolniczych. Jest żonaty, ma troje dzieci.

Źródło: KPRM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt