Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-05-31| GNSS, Geodezja, Edukacja, Ludzie

Naukowiec z IGiG nagrodzony podczas konferencji w Holandii

Dr Kamil Kaźmierski z Instytutu Geodezji i Geoinformatyki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu otrzymał nagrodę za najlepszy poster zaprezentowany podczas European Navigation Conference (ENC).


Naukowiec z IGiG nagrodzony podczas konferencji w Holandii
Naukowiec z IGiG nagrodzony podczas konferencji w Holandii <br />
Dr Kamil Kaźmierski (fot. Tomasz Lewandowski)
Dr Kamil Kaźmierski (fot. Tomasz Lewandowski)

Wydarzenie odbyło się w dniach 22–24 maja br. w siedzibie Europejskiej Agencji Kosmicznej – ESA European Space Research and Technology Centre (ESTEC) w Noordwijk w Holandii.

Nagrodzony plakat dr. Kaźmierskiego nosi tytuł „Galileo HAS in real-time geosciences applications” i dotyczy uruchomionego w 2023 r. serwisu Galileo High Accuracy Service.

Źródło: IGiG UPWr


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS