Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-05-09| GNSS, Teledetekcja, Firma, Imprezy

Już wkrótce Forum Sektora Kosmicznego 2024

W Warszawskim Centrum EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) 4 czerwca odbędzie się Forum Sektora Kosmicznego 2024.


Już wkrótce Forum Sektora Kosmicznego 2024 <br />
Fot. imaginima przez Canva.com
Fot. imaginima przez Canva.com

Forum Sektora Kosmicznego organizowane jest od 2016 roku. Co dwa lata gromadzi około 400 uczestników: przedstawicieli firm, ośrodków naukowych, administracji oraz mediów.

FSK 2024 składać się będzie z części wystawienniczej, gdzie prezentowane będą najnowsze rozwiązania i osiągnięcia polskich firm kosmicznych, a także z części merytorycznej w postaci zorganizowanej równolegle konferencji i warsztatów tematycznych dla branży kosmicznej.

Forum Sektora Kosmicznego ma nie tylko być platformą wymiany wiedzy oraz doświadczeń sektora kosmicznego, ale także stanowić istotny wkład w dyskusję nad kierunkami rozwoju branży.
Wydarzenie ma na celu promocję polskiego sektora kosmicznego w kraju i zagranicą.

Obok Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego jego współorganizatorami są: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Polska Agencja Kosmiczna oraz Agencja Rozwoju Przemysłu.

Więcej informacji
Link do rejestracji

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja portalu Geofrum.pl

Źródło: Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS