Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-05-08| Geodezja, Ludzie

Geodetka Sopotu na stanowisku wiceprezydenta miasta

Magdalena Cieślik – pełniąca do tej pory funkcję naczelnika Wydziału Geodezji w Urzędzie Miasta Sopotu i geodety powiatowego – została powołana na stanowisko wiceprezydenta Sopotu.


Geodetka Sopotu na stanowisku wiceprezydenta miasta <br />
Prezydentka Sopotu Magdalena Czarzyńska-Jachim (w środku) z nowo powołanymi wiceprezydentami miasta: Magdaleną Cieślik i Michałem Banackim
Prezydentka Sopotu Magdalena Czarzyńska-Jachim (w środku) z nowo powołanymi wiceprezydentami miasta: Magdaleną Cieślik i Michałem Banackim

Magdalena Cieślik (na fot. pierwsza z lewej) urodziła się w 1976 r. w Elblągu. Jest absolwentką Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ponadto ukończyła studia podyplomowe m.in. z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz postępowania administracyjnego i systemów informacji przestrzennej na Uniwersytecie Gdańskim.

Z Urzędem Miasta Sopotu związana jest zawodowo od 6 lat. Pełniła funkcję geodety powiatowego oraz naczelnika Wydziału Geodezji. Wcześniej, przez 13 lat, pracowała w samorządzie w Gdańsku.

Magdalena Cieślik została jednym z dwóch zastępców Magdaleny Czarzyńskiej-Jachim, która zwyciężyła w kwietniowych wyborach na prezydenta Sopotu.

Źródło: UM Sopotu


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS