Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-04-25| Teledetekcja

Nagraj film o Copernicusie i wygraj kamerę

Centrum Badań Kosmicznych PAN w ramach projektu promującego program satelitarnych obserwacji Ziemi – Copernicus zaprasza do udziału w konkursie „Copernicus for Us”.


Nagraj film o Copernicusie i wygraj kamerę

Copernicus to największy na świecie, otwarty program obserwacji satelitarnych Ziemi i środowiska naturalnego, oferujący dostęp do zdjęć satelitarnych i serwisów tematycznych obejmujących np. monitoring powierzchni lądowych, morskich, atmosfery czy zmian klimatu.
Otwarte dane i zdjęcia satelitarne programu Copernicus są nieocenione dla naukowców, polityków i organizacji zajmujących się środowiskiem. A może są ważne także dla Ciebie?

Celem konkursu jest wymyślenie scenariusza i nagrania krótkiego filmu promującego otwarty dostęp do programu obserwacji Ziemi – Copernicus.
Główną nagrodą jest najnowsza kamera sportowa GoPro!

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 26 maja 2024 r.
Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie internetowej: https://copernicus.cbk.waw.pl

Źródło: CBK PAN


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wapno - krajobraz po katastrofie
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS