Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-11-14| GIS, Edukacja, Imprezy

Zaproszenie na GIS Day na Uniwersytecie Morskim

Koło Naukowe LoGIStic, działające na Wydziale Nawigacyjnym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, zaprasza na jutrzejsze (15 listopada) uniwersyteckie obchody GIS Day 2023.


Zaproszenie na GIS Day na Uniwersytecie Morskim

W tym roku Trójmiejski GIS Day odbędzie się w dwóch lokalizacjach – na Uniwersytecie Gdańskim i Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Wydarzenie organizowane przez UMG odbędzie się w godzinach 9.00–14.00 w Auli Głównej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Podczas sesji posterowej Piotr Kopacz i Marcin Sontowski zaprezentują swoje plakaty pt. „Zielony Punkt Kontrolny – Uniwersytet Morski w Gdyni”. Dodatkowo odbędzie się sesja posterowa dla studentów.
Po obchodach GIS Day rozpoczną się warsztaty pt. „Podstawy ArcGIS Pro”, które zostaną przeprowadzone przez przedstawicielkę firmy Esri Polska.

Harmonogram Trójmiejskiego GIS Day na UMG dostępny jest TUTAJ. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia.

Patronat medialny nad Trójmiejskim GIS Day na UMG objęła redakcja portalu Geoforum.pl.

Źródło: Koło Naukowe LoGIStic


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS