Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-11-06| GIS, Edukacja, Imprezy

Zaproszenie na bydgoski GIS Day

Jak co roku w listopadzie w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy odbędą się obchody międzynarodowego tygodnia informacji przestrzennej w ramach „GISday w Bydgoszczy”.


Zaproszenie na bydgoski GIS Day

Tegoroczną konferencję zaplanowano na 15–16 listopada. Będzie to już 10. edycja GISday w Bydgoszczy – wydarzenia poświęconego zagadnieniom związanym z systemami informacji przestrzennej, które służą człowiekowi w sprawnym i zrównoważonym zarządzaniu komponentami środowiska przyrodniczego oraz infrastrukturą techniczną czy społeczną.

Obchody organizowane są we współpracy z przedstawicielami branż i instytucji z zakresu informacji przestrzennej, geodezji, informatyki, a także wojskowości.
Pierwszego dnia odbędą się sesje wykładowe i pokazy nowoczesnych technologii. Drugi dzień przeznaczony jest na warsztaty i ćwiczenia z praktycznego zastosowania narzędzi GIS oraz geodezji.

Wśród prelegentów znaleźli się:
• mgr inż. Robert Cieszyński – kujawsko-pomorski WINGiK,
• mgr inż. Sebastian Bała – mazowiecki WINGiK,
• przedstawiciele 6 Samodzielnego Oddziału Geograficznego w Toruniu,
• mgr inż. Filip Szramkowski – wykonawca prac geodezyjnych,
• mgr inż. Radosław Frączek – inżynier ds. GIS w Geofizyka Toruń,
• mgr Agnieszka Graczyk – rzeczoznawca majątkowy,
• dr inż. Adam Bujarkiewicz – pracownik naukowy Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Bydgoskiej.

Koordynatorem wydarzenia jest mgr inż Emilia Ciechowicz, nauczyciel przedmiotów geodezyjnych w ZSB w Bydgoszczy.

Program wydarzenia
Informacje o konkursie powiązanym z wydarzeniem

Patronat medialny nad GISday w Bydgoszczy objęła redakcja portalu Geoforum.pl.

Źródło: ZSB w Bydgoszczy


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS