Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-08-16| Geodezja, Przetargi

GDDKiA w Bydgoszczy oszczędzi na pracach geodezyjnych

Bydgoski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnął przetarg na prace geodezyjne na sieci dróg krajowych administrowanych przez oddział.


GDDKiA w Bydgoszczy oszczędzi na pracach geodezyjnych

Przedmiot zamówienia obejmuje:
• wznowienie punktów granicznych działek ewidencyjnych,
• wyznaczanie i stabilizacja punktów „PAS DROGOWY”,
• rozgraniczenie działek,
• podziały działek.

Prace te za 614 tys. zł brutto zrealizują firmy SiGeo Skarżysko-Kamienna oraz Geoprojekt Kielce. Zwycięska oferta była najtańsza. Ponadto w postępowaniu wystartowało pięć innych podmiotów. Najdroższa propozycja opiewała na 3,270 mln zł.
Budżet zamawiającego wynosił 1,292 mln zł.

Źródło: GDDKiA


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS