Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-08-10| Geodezja, Przetargi

GUGiK wybrał wykonawcę studium wykonalności dla Integracji PZGiK

Główny Urząd Geodezji i Kartografii wybrał najkorzystniejszą ofertę w przetargu na opracowanie studium wykonalności dla projektu „Integracja danych i usług państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego” w ramach Programu FERC.


GUGiK wybrał wykonawcę studium wykonalności dla Integracji PZGiK <br />
Fot. Geoportal.gov.pl
Fot. Geoportal.gov.pl

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie studium wykonalności oraz przygotowanie pozostałej dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku w postępowaniu konkursowym w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021–2027 (Program FERC). Zakres prac obejmie również aktualizację ww. dokumentów na etapie oceny wniosku o dofinansowanie przez instytucję pośredniczącą. Aktualizacja polegać będzie na dostosowaniu treści dokumentów do uwag i zaleceń zgłoszonych w procesie oceny wniosku o dofinansowanie na każdym etapie oceny.

Oferty w postępowaniu złożyły dwie spółki:
• MedyczniT.pl z Warszawy – propozycja o wartości 92 tys. zł brutto;
• ThinkIt Consulting z Warszawy – 111 tys. zł.

Jak czytamy w opublikowanej wczoraj (9 sierpnia) „Informacji o wyborze oferty”, zamawiający za najkorzystniejszą uznał propozycję ThinkIt Consulting. Natomiast oferta MedyczniT.pl została odrzucona.

Więcej o projekcie „Integracja PZGiK” można przeczytać TUTAJ.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS