Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-07-31| Przetargi

GUGiK wyda ponad 2 mln zł na opracowanie danych fotogrametrycznych

Główny Urząd Geodezji i Kartografii podpisał kolejne trzy umowy na opracowanie wysokorozdzielczych danych fotogrametrycznych.


GUGiK wyda ponad 2 mln zł na opracowanie danych fotogrametrycznych <br />
Fot. Geoportal.gov.pl
Fot. Geoportal.gov.pl
GUGiK wyda ponad 2 mln zł na opracowanie danych fotogrametrycznych <br />
Szczegółowy zakres opracowania
Szczegółowy zakres opracowania

Zamówienie obejmuje w szczególności opracowanie chmury punktów o gęstości co najmniej 12 pkt/m kw. oraz ortofotomapy o terenowym rozmiarze piksela 5 cm dla obszarów miast:
• część 1 – Przasnysz, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa, Siedlce i Grójec w województwie mazowieckim;
• część 2 – Skarżysko-Kamienna i Kielce w województwie świętokrzyskim; Tarnów, Kraków i Słomniki w województwie małopolskim;
• część 3 – Braniewo, Elbląg, Lidzbark Warmiński, Bartoszyce, Kętrzyn, Węgorzewo i Giżycko w województwie warmińsko-mazurskim; Suwałki, Białystok i Hajnówka w województwie podlaskim; Biała Podlaska i Zamość w województwie lubelskim; Przemyśl w województwie podkarpackie.

Wszystkie powyższe części zrealizuje konsorcjum w składzie: Gispro Szczecin, OPEGIEKA Elbląg oraz MGGP Aero Tarnów. Wartość podpisanych umów to: 956 tys. zł brutto, 634 tys. zł oraz 675 tys. zł, co daje łącznie 2,265 mln zł. Budżet zamawiającego wynosił zaś 2,349 mln zł.
Termin realizacji umów upływa 15 grudnia 2023 r.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS